about

אקרו נדלן

אקרו נדל”ן הינה חברה יזמית מהמובילות בתחום הנדל”ן בישראל. החברה מתמחה בזיהוי השקעות אטרקטיביות באזורי הביקוש והשבחתם באמצעות מיתוג ובידול בביצוע הפרוייקטים, המבטיחים העלאת שווי הנכסים אל מול התחרות.

אקרו נדל”ן יזמה והקימה מגוון רחב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, מסחר ומשרדים. החל ממבנים קלאסיים דרך פרויקטים לשימור ושחזור, מגדלים חדשניים ועד להקמת שכונות בעיר תל אביב והסביבה וכן באזורי הביקוש בארה”ב.

אקרו נדל”ן נהנית מצמיחה והצלחה לאורך שנים הודות לצוות אינטגרלי, מנוסה ומקצועי מתחומי הפיננסים, המשפט, ההנדסה, התכנון, העיצוב הבנייה, הפיתוח והשיווק הפועלים בסינרגיה מושלמת למקסם ולמצות את הפוטנציאל של כל פרויקט.

אקרו נדל”ן שואפת להמשיך ולבסס את מעמדה בפסגת תחום הנדל”ן והיזמות באמצעות הקפדה על סטנדרטים גבוהים של תכנון, ניהול וביצוע של כל פרויקט ופרויקט בכל מקום, בארץ ובחו”ל, כחלק מחזון החברה.

פרויקטים בולטים של החברה- מגדל המגורים רוטשילד 17, מגדל הגימנסיה, ATRIUM 63 (קולנוע ת"א), מגדל אלפא תל אביב, מתחם העסקים SEA VIEW בהרצליה פיתוח, מגדל ORO ביפו, צוקי ארסוף, מגדלי ת"א החדשים, מגדלי דה וינצ׳י תל אביב ועוד.

tidhar sq logo

קבוצת תדהר הינה חברת הנדל"ן הפרטית הגדולה בישראל ואחת מקבוצות הנדל"ן החזקות בארץ. החברה מדורגת שביעית בין חברות הנדל"ן המובילות בישראל (לפי דירוג B.D.I ו- 100DUN'S) והינה חברת הנדל"ן היחידה שקיבלה את הפרס הלאומי לאיכות ולמצוינות ע"ש רה"מ יצחק רבין. כמו כן זכתה החברה בשורה ארוכה של פרסים והוקרות בתחומי השירות והאיכות.

הקבוצה, שנוסדה בשנת 1993, עוסקת בייזום ובניית נדל"ן למגורים, למשרדים ולמסחר, בישראל ובחו"ל וכן בנדל"ן מניב. מאז הקמתה מסרה הקבוצה למעלה מ-14 אלף דירות ביותר מ-200 פרויקטים והטביעה את חותמה על ענף הנדל"ן בארץ.

תדהר היא אחת החברות הבודדות שמטפלות בכל תהליך הבנייה מ-א' ועד ת' - החל ביזום, דרך התכנון ועד לביצוע בפועל של הבנייה, תוך שמירה על ערכי הדגל שלה: אמינות, מצוינות אישית וארגונית, עבודת צוות, מיקוד בלקוח, מחויבות לתוצאות ועמידה בלוחות הזמנים. באמצעות חטיבת ההנדסה המקצועית של הקבוצה, ניסיונה העשיר, מערכות המידע המתקדמות, מערך שירות הלקוחות הייחודי בענף והמתודה הייחודית לניהול פרויקטים, מציבה הקבוצה סטנדרט חדש של איכות ומקצועיות.

בין הפרויקטים המובילים שבנתה תדהר ברחבי הארץ ניתן למנות את תדהר על הפארק, פסגות אפק; תדהר על הפארק, יבנה החדשה; רימוני תדהר, רמת השרון; מגדל השחר, גבעתיים; גבעתיים מערב; ריץ-קרלטון, מרינה הרצליה; מגדל בארי נהרדע, תל אביב ועוד.

 

ישר אדריכלים

מאחורי תכנונו של FLORENTIN VILLAGE עומד משרד ישר אדריכלים - אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בארץ, אשר מגלם את תרבות הבנייה המתקדמת של ישראל משנת 1950 ועד ימינו.

ישר אדריכלים נוסד בשנת 1956 על ידי האדריכל יצחק ישר, ומנוהל כיום על ידי בנו וממשיך דרכו, האדריכל אבנר ישר. המשרד מבוסס על שני דורות של יצירתיות ומצוינות אדריכלית ועוסק בארכיטקטורה ועיצוב בינלאומיים מן השורה הראשונה. מייסד המשרד, יצחק ישר, תכנן את כמה מהמבנים הגדולים והמשפיעים ביותר בנוף התל אביבי כמו מוזיאון תל אביב לאמנות, בניין מקסיקו באוניברסיטת תל אביב ודיזנגוף סנטר. הבניינים מציגים שילוב ייחודי בין אלמנטים פונקציונאליים למאפיינים אסתטיים וחווייתיים, תוך הטמעת אופי אקלימי, טופוגרפי, תרבותי ואישי בכל אחד מן המבנים ושמירה על דיאלוג עם הנוף המקומי והסביבה. מגוון הפרויקטים המתוכננים במשרד רחב וכולל מגדלי מגורים, מגדלי משרדים, קניונים, פארקי תעשייה, מבני ציבור, תב"עות, עיצוב פנים ועוד.

בין הפרויקטים הבולטים של המשרד בארץ ניתן למצוא את: מגדל רוטשילד 17, מתחם SEA VIEW, מתחם נויה, קולנוע תל אביב, מגדל הגימנסיה, מגדל דלק מוטורס, מגדל W ומגדל W PRIME.

 

בסיס

בנייה B-net digital
נא לרשום שם מלא
נא לרשום מס׳ טלפון
נא לרשום כתובת מייל תקינה
נא לרשום את פרטי פנייתך
Invalid Input
אני מסכימ/ה לקבל מחברת אקרו נדל"ן ומקבוצת תדהר, עדכונים הצעות והטבות בדואר אלקטרוני (EMAIL) או במסרון (SMS), בהתאם לפרטים שמסרתי
* שדות חובה